اتصالات و کانکتورهای الکتریکی همواره یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در پروژه ها، اتصالات الکتریکی، ترمینالها و کانکتورهای الکتریکی و انواع تجهیزات پسیو (Passive) بوده است. طبیعتاً ارائه محصولات با کیفیت مواد اولیه بالا و نیز سهولت استفاده کاربران از این محصولات ( User Friendlyبودن) ، شاخصه اصلی جهت انتخاب به حساب می آید. کمپانی هایی که شرکت پتسا صنعت با آنها همکاری می کند، ضمن ارائه رنج کامل محصولات  پسیو (Passive) ، کیفیت بالاتر و کاربری ساده تر را نیز فراهم می کنند. انواع ترمینالهای الکتریکی یک طبقه و چند طبقه، انواع کانکتورهای بسیار مطمئن با قابلیت نصب بر روی ریل و استفاده در محیط های انفجاری( Hazardous area)، دارای اتصالات فنری (Spring Terminal) ، … از جمله مهمترین ویژگی های این محصولات می باشد.

کمپانی آلمانی WAGO راه کارهای پسیو متنوعی را برای همه ی صنایع و کاربردها ارائه می کند. این مهم با اتکاء به خصیصه هایی همچون سادگی، ایمن بودن، بدون نیاز به آچارکشی و تعمیرات دوره ای، ایده ال برای نصب بر روی ریلهای تابلویی، ترمینالهای محکم فنری و … میسر می گردد.

مزیتهایی که راهکارهای پسیو کمپانی WAGO ارائه می کنند عبارتند از:

  • صرفه جویی در زمان
  • بدون نیاز به آچارکشی و تعمیرات دوره ای پیشگیرانه
  • مناسب برای همه ی انواع رساناها و سیم و کابل
  • قابلیت اطمینان بسیار بالا برای همه ی صنایع و کاربردها
  • کیفیت بالا و همیشگی بودن اتصالات، فارغ از مهارت تکنسین های طراح تابلو برق

ترمینالهای تابلویی ریلی:

با استفاده از ترمینالهای تابلویی ریلی WAGO شما بسادگی می توانید به همه ی چالش هایی که در زمینه تابلوسازی با آنها مواجهید غلبه کنید. ترمینالهای متنوع و بسیار با کیفیت WAGO کلید حل بسیاری از مشکلات شما در طراحی و راه اندازی تابلوهای برق است.

مزیای این ترمینالها:

  • انواع روش های سربندی سیم: با استفاده از ابزارساده (شبیه پیچ گوشتی) برای گشودن دهانه ی ترمینال، بدون نیاز به ابزار و صرفاً با فشردن سیم مفتولی به داخل دهانه ی ترمینال (Push wire)، با استفاده از اهرم نگه دارنده روی ترمینال
  • بالاترین میزان ایمنی و اطمینان پذیری در ترمینالها با استفاده از تست آنها در شرایط بسیار فراتر از نیاز استاندارد
  • کاهش زمان سربندی به دلیل سهولت استفاده از ترمینالهای فنری، کاهش چشمگیر زمان پروژه و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری
  • تطابق با انواع سیم های مفتولی و رشته ای با سایز سطح مقطع مختلف

کانکتورهای سوکتی:

بهترین راه کار برای انواع کاربردها: اعم از استفاده بر روی بردهای مدار چاپی، استفاده در تابلوهای کنترل و یا در اتصالات روشنایی و … استفاده از کانکتورهای سوکتی WAGO است که به سادگی و با سرعت در همه ی کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند.