سیستم های اعلام حریق ارائه شده توسط پتسا صنعت:

سیستم اعلان حریق یکی از اجزای بسیار مهم و ضروری هر مکان تولید صنعتی یا محیط تجاری است.  در پتسا صنعت می توانیم بیش از کمی به مهارت خود در این زمینه افتخار کنیم.  دلیل این امر همکاری ما با NSC با بیش از 25 سال تجربه در این زمینه است.  پتسا صنعت زنجیره فرآیند کاملی را مدیریت می کند که شروع می شود با استفاده از محصولات با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهایDIN EN ، VdS وISO 9001، و به دنبال آن پیاده سازی شده با راه حل های مهندسی ما است  که توسط برنامه آموزشی و پشتیبانی گسترده ما از سرمایه گذاری شما حمایت شده، که واضحاً بالاتر از سطح استاندارد های متداول در این صنعت است.  ما به شما پیشرفته ترین فناوری را هم برای آشکارسازها و هم برای سیستمهای مرکزی ارائه می دهیم.  فناوری پیشرفته برای ما به معنای: ویژگی های منحصر به فرد قابلیت بالا، پایداری سیستم و کیفیت عالی است.

در حال حاضر هیچ محصولی وجود ندارد که با محصولات پتسا صنعت از NSC قابل مقایسه باشد، ما این را گارانتی می کنیم!

فناوری تشخیص آتش سوزیNSC :

 • محصولات مقرون به صرفه در فن آوری معمولی
 • محصولات پیشرفته با فناوری های ringbus و fieldbus

نمودار تفصیلی از امکانات پیکربندی

 

محصولات اعلان حریق ارائه شده توسط پتسا صنعت:

پانل کنترل اعلان حریق ” Solution F1 “

مفهوم

پانل کنترل اعلان حریق “Solution F1” پانل های کنترل اعلان حریق نسل جدید ، مدولار و فوق العاده مدرن می باشند.  این محصولات برای رعایت استانداردهای بین المللی و برآوردن الزامات خاص بین المللی در بالاترین سطح تهیه شده اند.

صفحه کنترل از راه دور

 

این پانل ها حاوی چندین ویژگی جدید هستند -و در چندین مورد در صنعت امنیتی/ایمنی بی نظیر هستند و دارای تجهیزات مختلف و کامل هستند که هر خریداری را متقاعد می کنند.  بسیاری از ویژگی های اختیاری (با هزینه اضافی) در سایر پانل ها در پیکربندی استاندارد “Solution F1” گنجانده شده است.  این محدوده از نظر امکانات پیکربندی مختلف و همچنین طراحی جذاب صفحه جلویی ، محصولی جهانی و انعطاف پذیر است.  بنابراین نیازهای کلیه برنامه های ممکن را برآورده می کند.  با توجه به مدولار بودن بسیار بالا این پانل می تواند کاملاً با تمام نیازهای پیش بینی شده کاربر سازگار شود.

انعطاف پذیری – خصوصاً برای اتصال آشکارسازهای مختلف – یکی از مهمترین اهداف در طول ساخت این صفحه کنترل جدید اعلان حریق بود.  بدیهی است که این پانل برای اتصال تقریباً همه ردیاب های معمولی بازار استاندارد است ، اما بسیار قابل توجه: پانل های “Solution F1” با جدیدترین آشکارسازهای قابل آدرس سازی آنالوگ Hochiki و Apollo نیز سازگار است – که دو تولید کننده بزرگ و شناخته شده در بازار آشکارساز در سراسر جهان هستند.

 • پانل کنترل حریق هیبریدی ماژولار ، هوشمند
 • پشتیبانی از آشکارسازهای Hochiki ESP و Apollo XP95 / Discovery
 • 2تا  18حلقه در یک محفظه استاندارد
 • کنترل پنل لمسی جدید
 • ماژول LCD گرافیکی 240 x 64 به عنوان استاندارد موجود در مدل پایه
 • منبع تغذیه انتگرال 24 ولت DC با حداکثر. 6.7 A یا 4.2 A به صورت استاندارد گنجانده شده است
 • پردازنده 32 بیتی با کارایی بالا
 • حافظه فلش تا 8 مگابایت و حافظه رم تا 8 مگابایت
 • بسیاری از ویژگی های قدرتمند گنجانده شده است
 • نرم افزار پیکربندی از طریق مودم یا رابط USB کار می کند
 • تابلو اصلی كامل و كارت های حلقه كامل ، به عنوان گزینه ها

مدل F1

 

قابلیت اطمینان

اگر برای برخی از برنامه های خاص قابلیت اطمینان بالاتری به عنوان استاندارد های EN-54 و VdS لازم باشد – برای پانل کنترل “Solution F1” مشکلی ایجاد نمی شود: واحد کنترل پردازش می تواند دو برابر شود و همچنین بوردهای سیستم که مسئولیت ارتباط را دارند با سنسورها و انتقال اطلاعات از آشکارسازها به .CPU  بنابراین کاربر نهایی 100 درصد افزونگی کل سیستم را بدست می آورد. اما مهندسان تحقیق و توسعه اهداف بلند پروازانه برای قابلیت اطمینان را در آنجا متوقف نکردند:

آنها یک فناوری کنترل پانل جدید و کاملاً بدون قطعات مکانیکی ایجاد کردند – این در صنعت ایمنی حریق بی نظیر است و مزایای زیادی برای نصب و همچنین برای کاربر نهایی دارد.  این سیستم حاوی یک لاکر پیزو حساس به فشار است و لازم نیست تنظیم شود.  به دلیل داشتن طراحی شیشه مانند، سطح آن دارای یک حساسیت بالا است.  این ماده در برابر پاکسازی مقاوم است، در طی سال ها مطلقاً دچار هیچ  خدشه ای نمی شود و علاوه بر این در برابر تأثیرات EMC بسیار پایدار است.

دامنه محصول

پانل “Solution F1-6” به طور استاندارد دارای منبع تغذیه 24 ولت DC با حداکثر جریانA 4.2 است .  کاربر می تواند حداکثر 6 حلقه – هر یک با 254 دستگاه (127 ردیاب / ماژول به علاوه 127 حلقه صدا) را به این صفحه وصل کند و می تواند حداکثر 512 منطقه را سازماندهی کند.  سه نوع پانل استاندارد وجود دارد که بسته به نیاز و نوع  باتری پشتیبان باید انتخاب شوند.

مدل بزرگتر “Solution F1-18” دارای منبع تغذیه 24 ولت DC با حداکثر جریانA 6.7 متناسب با استاندارد است.  این پانل می تواند 18 حلقه را به عنوان حداکثر خود کنترل کند.  باز هم 3 نوع پانل استاندارد موجود است که انتخاب آن بستگی به فضای باتری و تعداد حلقه های مورد نیاز دارد.  این “Solution F1-18” در مقایسه با پانل کوچکتر دارای چندین ویژگی استاندارد دیگر است:  دارای 1.024 مناطق قابل برنامه ریزی، رابط میزبانUSB ، قفسه فلزی برای سطح 2 مونتاژ، رابط برای نمایشگر TFT اختیاری، شکاف برای حافظه کارت SD و رابط برای ماژول رمزگذار صوتی .

هر دو مدل را می توان در نسخه نصب قفسه 19 اینچی به جای یک محفظه استاندارد تهیه کرد. هیچ آداپتور یا فریم خاصی لازم نیست زیرا “Solution F1” معمولاً با رکهای 19 اینچی سازگار است.  پایانه های سیم کشی قابل اتصال کارآیی بالایی ایجاد می کنند زیرا نصب بسیار سریع و مؤثر انجام می شود.

ماژول وب سرور NSC

 

برای پیکربندی نرم افزار یا تجزیه و تحلیل داده ها از طریق خط تلفن ، تکنسین می تواند پانل ها را از طریق مودم (آنالوگ یا ISDN) با رایانه شخصی خود متصل کند.  بنابراین شما یک شکاف در صفحه اصلی پیدا خواهید کرد که نه تنها ارتباط داده را کنترل می کند بلکه منبع تغذیه این مودم ها را نیز فراهم می کند.

همچنین می توان پانل های کنترل “Soliton F1” را توسط یک سرور وب مجهز کرد.

  امکانات و ردیاب های سازگار را ارتقا دهید

“Solution F1” طیف گسترده ای از انواع تجهیزات و همچنین به روز رسانی های ممکن را ارائه می دهد. در بروشور 12 صفحه ای ما می توانید اطلاعات مفصلی در این مورد و همچنین در مورد ردیاب های سازنده Ringbus سازگار مشاهده کنید:

بروشور  “Solution F1”

پانل کنترل اعلان حریق  “Solution F2”

مفهوم

پانل کنترل آتش “Solution F2” نسل جدید ، پانل کنترل آتش فوق العاده پیشرفته و فوق مدرن برای کاربردهای کوچک است. به منظور رعایت استانداردهای بین المللی و برآورده کردن الزامات خاص بین المللی در بالاترین سطح تدوین شده است.

Solution F2 در محفظه B1

 

تجربه و دانش فراوان از پانل های کنترل اعلان حریق  “Solution F1” بر توسعه این صفحه کنترل جدید اعلان حریق  تأثیر گذاشته است.

انعطاف پذیری – به ویژه برای اتصال آشکارسازهای مختلف – یکی از مهمترین اهداف در طول توسعه این “Solution F2” جدید بود.  بسیار قابل توجه: پانل “Solution F2” با جدیدترین سنسورهای قابل مقایسه با آنالوگ Hochiki و Apollo سازگار است – دو بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کننده در بازار ردیاب در سراسر جهان.

این پانل به عنوان یک ماژول حلقه استاندارد از 126 سنسور آپولو یا 127 سنسور هوچیکی به همراه 127 صداپیشه پایه (فقط هوچیکی) ، یک واحد منبع تغذیه 230 VAC / 24 VDC با 2.5 یا 3.5 آمپر پشتیبانی می کند ، یک صفحه کنترل با صفحه کلید غشایی. و ماژول های گرافیکی LCD ، رابط USB و RS232 و چندین ورودی و خروجی.

ماژول های توسعه در فرمت زیر نیز موجود است:

 • یک ماژول حلقه دوم
 • رابط I/O (۲ خروجی صدا، 3 خروجی رله و غیره)
 • کارت رابطRS485
 • ماژول های LED 64 منطقه ای

Solution F2 در محفظه B2

 

ویژگی های راحتی

بسته به نوع پیکربندی، انتخاب یکی از دو اندازه برای مسکن وجود دارد.  به عنوان استاندارد ، پانل در حال حاضر شکافی برای یک ماژول I فراهم می کند. این بدان معنی است که یک مودم تلفنی آنالوگ یا ISDN را می توان به پنل وصل کرد. با استفاده از نرم افزار پیکربندی NSC می توان پانل را با کنترل دسترسی از راه دور پیکربندی کرد. علاوه بر این ، در محل کارت I- ماژول می توانید سرور جدید NSC وصل شوید. سپس از طریق هر مرورگر اینترنتی رایج به پنل “Solution F2” دسترسی دارید.

پردازش سیگنال ، نشانه ها و عملکرد پانل دقیقا مطابق با استاندارد EN54 است. همه ورودی ها و خروجی ها قابل برنامه ریزی هستند. برای راحتی بیشتر ، کلیدهای نرمی در زیر ماژول LCD و دکمه های فشار قابل برنامه ریزی برای عملکردهای اغلب استفاده شده وجود دارد.

 • پانل تک حلقه ای هوشمند با امکانات جامع برای گسترش برنامه های کوچک
 • مطابق استاندارد EN54 ، قسمت 2 و 4 طراحی شده است. VdS و CPD تصویب شدند
 • از سنسورها و ماژول های Hochiki ESP و همچنین دامنه های آپولو XPlorer ، XP95 و Discovery پشتیبانی می کند
 • کنترل پانل یکپارچه شامل ماژول LCD گرافیکی و واحد منبع تغذیه داخلی 24 V / 2،5 یا 3،5 A
 • پیکربندی رایانه توسط نرم افزار مشهور و آسان برای استفاده و پیکربندی NSC مبتنی بر (Windows XP.NET)
 • رابط های USB و RS232 که در تنظیمات استاندارد موجود است
 • دستگاه انتقال، برای رابط های RS485
 • صفحه کلید غشایی کاربر پسند با دکمه های فشار قابل برنامه ریزی برای توابع تعریف شده توسط کاربر

ACC-ENحسگر چند سنسوری

 

“Solution F2” با بالاترین سازگاری با سیستم ها طراحی شده است.  به عنوان مثال می تواند با آشکارسازهای Ringbus از تولید کنندگان مختلف، مانند آشکارسازهای ESP توسط Hochiki یا آشکارسازهای Apollo XP95/Discovery کار کند.

می توانید اطلاعات دقیق در مورد این را در بروشور 8 صفحه ای ما بیابید:

بروشور”Solution F2″

پتسا صنعت ارائه دهنده بهترین و پیشرفته ترین سیستم های اعلان حریق با بکارگیری آخرین فنآوری های امروزی آماده همکاری با شما می باشد.