کامپیوترهای صنعتی حرفه ای Compact PCI / Micro TCA / Advanced TCA

ما ارائه دهنده سری کامل کامپیوترهای CPCI با کارائی بالا در تمامی ابعاد از برد CPU های به روز تا ماژول های I/O چند منظوره می باشیم. محصولات Compact PCI مناسب برای صنایعی مانند مخابرات، نظامی، ارتباطات راه دور و اتوماسیون صنعتی و تحقیقاتی است. در این سیستم ها با توجه به استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت محصولات Compact PCI، آن ها را با قیمت های مناسب و کارایی بالا به مشتریان خود ارائه می دهیم.
امروزه استفاده از سیستم های Compact PCI در صنایع مخابراتی به عنوان یک کامپیوتر صنعتی حرفه ای مطرح شده است. این کامپیوترها در دو نوع 6U و 3U با بردهای واسط I/O ارائه می شوند. این سیستم ها با بهره گیری از امکانات کامپیوترهای Compact PCI برقراری ارتباط با سخت افزارهای منطبق با این باس را با سرعت بسیار بالا فراهم می کنند.
از جمله مزایای سیستم موارد ذیل می باشد:
o وجود I/O های متناظر با هر برد و امکان اتصال از طریق پشت کیس
o مقاومت بسیار بالا در مقابل لرزش و شوک و امکان تهویه هوا بسیار بالا
o امکان اسمبلینگ بسیار راحت
o وجود کارت های DAQ منطبق با باس Compact PCI
o وجود Bridge های متناظر با باس PCI و منطبق بر Compact PCI برای کارت های PCI

کامپیوتر با بدنه سخت

کامپیوتر با بدنه سخت هنگامی ضروری است که عملکرد و قابلیت اطمینان در محیطهای سخت مانند آب و هوای شدید ، یا زمینهای پر از دست انداز ، رطوبت زیاد ، تهاجم آب یا شرایط فساد مه نمکی سنگین مورد نیاز باشد. برای تحقق این الزامات، این سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که مشخصات  MIL-810G را برای افت فشار، لرزش، غوطه وری و افراط های دما داشته باشند و با رتبه بندی IP65 تا IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شوند.

IRS-3610

PC Rugged Box با کارایی بالا و پردازنده Intel® Core 5th نسل 5 (سری U)

  • (پردازنده نسل 5 اینتل Intel® Core ((سریU )
  • DDR3L 1333/1600MHz 2 x 204-pin SODIMMفقط غیر ECC (حداکثر 16 گیگابایت)
  • Intel® HD Graphics 6000 ، ازDirectX 11.1، OpenGL 4.2 و OpenCL 1.3پشتیبانی می کند
  • پشتیبانی از اترنت دو گیگابایتی، Wi-Fi، LTE وGPS
  • پشتیبانی از طیف ورودی گسترده ای از انرژیV ~ 33.6V 6 (بیش از استانداردIEC 60092-101)
  • رتبه IP66 و IP67 ضد خوردگی آب نمک
  • دامنه دمای کار گسترده -25 ° C-70 ° C با طراحی بدون فن

 

IRS-3610 ، یک کامپیوتر سخت بدنه با کارایی بالا ، و با قابلیت  ولتاژ گسترده بیش از استاندارد IEC 60092-101 ، 24V ، با تحمل از 16.6V به 30V. مهر و موم لاستیکی مقاومت در برابر نور روغن / ازن / اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهد، و دریچه برای تساوی فشار هوا باعث کاهش افت حرارتی می شود.  علاوه بر این، رتبه بندی IP65/IP67 و مقاومت در برابر خوردگی در برابر آب نمک به طرز چشمگیری تمام جنبه های تجربه را برای کاربردهای معدنی و دریایی افزایش می دهد.

برگه اطلاعات

کامپیوترهای مجتمع صنعتی