مانیتور صنعتی

مانیتور صنعتی های شرکت پتسا صنعت، رنج گسترده ای از صفحات نمایش از سایز 5.7” الی 55” با امکانات متفاوتی چون قابلیت لمسی بودن، امکان استفاده در محیط های متفاوت ( داخلی مانند اتاق های کنترل و یا فضای باز) و …. را پوشش می دهند. این مانیتورهای صنعتی قابلیت اتصال به انواع کامپیوتر های صنعتی را دارند. و کمپانی ADVANTECH مدل های متنوعی را تولید می کند.

همینطور این نمایشگرها بسته به نوع محل قرارگیری، به انواع بدون فریم، رکمونت، پنل مونت، رومیزی و … تقسیم می شوند. که با توجه به برآورده کردن نیازمندی ها و کاربری ها مختلف در صنایع متفاوت، عملکرد خوبی را ارائه می نمایند.

استفاده از به روز ترین دانش ها و تکنولوژی ها در ساختار LCD و Touch، باعث سهولت و افزایش سرعت نظارت و بررسی (Control & Monitoring) داده ها شده. و نهایتاً منجر به افزایش تولیدات کارخانه ها و سایت ها خواهد شد. همچنین با داشتن گزینه Sunlight Readable  قابلیت خواندن در نور مستقیم خورشید در محیط Outdoor وجود دارد.

نمایشگر های مقاوم به رطوبت و گرد و غبار با IP-65 و فریم فلزی با طراحی ای ظریف هستند. و تکنولوژی ساخت صفحه های لمسی مانند مقاومتی، PCAP و دارا بودن شیشه محافظ (Protective Glass) انتخاب مناسبی برای محیط های آلوده و خشن هستند.

کلیه مانیتور صنعتی های این شرکت قابل ارائه با رزولوشن و روشنایی های متنوع به همراه انواع متفاوت خروجی های تصویر مانند HDMI، DVI، VGA، LVDS و … می باشند.

مانیتور صنعتی