مادربرد صنعتی

با توجه به رنج وسیع مشتریان کامپیوترهای صنعتی و نیازمندی های متفاوت کاربران، شرکت پتساصنعت طیف گسترده ای از انواع مادربرد صنعتی را در سبد محصولات خود قرار داده است. کمپانی ادونتک انواع مادربرد های صنعتی را با کاربرد های مختلف و مختص صنایع گوناگون تولید و روانه بازار کرده است.

این مجموعه مادربرد صنعتی در form factor های متفاوتی مثل ATX، Mini ITX، Micro ATX، UTX،SBC  ( در سایزهای 2.5”، 3.5”، 5.25” )، PC/104 و سی پی یو کارت های Backplane Version (بردهای پسیو) ارائه می شوند.

این مادربردها برای کاربردهای متنوع مانند کیوسک ها، دستگاه های بانکی ATM، تجهیزات پزشکی، نمایشگرها، هوش مصنوعی در صنایع مختلف نفت، گاز و پتروشیمی، دارویی و … عرضه می گردند.

از آنجا که مادربردهای سری Embedded به صورت بدون فن با ابعاد بسیار کوچک تری نسبت به سری ATX ارائه می شوند. گزینه مناسبی برای دستگاه های ATM و ساخت دستگاه هایی با محدودیت فضا و هزینه در صنایع های متفاوت هستند.

همچنین در صورتی که از تعداد زیادی کارت در کامپیوتر استفاده می شود. می توان از سری ATX ( تا 7 اسلات PCI و PCIe ) و یا سری بک پلین ورژن ( تا 20 اسلات PCI، PCIe و ISA) استفاده نمود.

مادربرد صنعتی