این کمپانی تایوانی یکی از پیشروان شناخته شده در تولید نمایشگر های صنعتی می باشد. این شرکت با ارائه رنج کاملی از LCD های صنعتی، تمام نیازهای ICT در این زمینه را بر آورده ساخته است. پتسا صنعت نماینده رسمی و ارائه دهنده کلیه محصولات و راهکار های این کمپانی در ایران می باشد.سایز های متنوع مانتیوتر، قابلیت کار در دماهای بالا و زیر صفر- صفحات لمسی مقاوم (حتی در سایزهای بزرگ) و مدل های صنعتی – نظامی و غیره از مشخصات منحصر به فرد محصولات LCD این شرکت می باشد.
کامپیوترهای پانلی (Panel PC) از جمله تولیدات این شرکت می باشد که در سرعت و سایز های مختلف ارائه می شوند. قابل ذکر است که تعمیر و ارتقاء سیستم های این کمپانی با صرف حداقل زمان ممکن صورت می پذیرد. علاوه بر این ها ، این شرکت با تولیدات کامپیوترهای صنتعی به شکل باکس های کوچک، رنج وسیعی از نیازهای ICT در صنعت را پوشش می دهد که به این محصولات اصطلاحا Embedded Box Computer اطلاق می گردد.

Digital Signge های شرکت Winmate نیز امروزه سریعترین، کارآمدترین و کم هزینه ترین راه حل، را جهت ارائه اطلاعات و پخش تبلغات در محیط های مختلف و حتی وسائل نقلیه عمومی ارائه داده اند که از آن ها در فرودگاه ها، ایستگاه های اتوبوس، فروشگاه ها، بیمارستان ها، تبلیغات شهری، داخل اتوبوس ها، واگن های مترو و غیره استفاده می شود. مدیریت متمرکز بر روی اطلاعات قابل پخش بر روی سیستم های Digital Signage علاوه بر بهینه سازی روند اطلاع رسانی میتواند سوددهی قابل توجهی را به همراه داشته باشد.