سرور صنعتی

سرور صنعتی نوع خاصی از تجهیزات سرور است که باید بسیار قابل اعتماد، با عمر طولانی مدت و مقاوم به خطا باشد. ما سرورهای امنیتی شبکه طراحی شده توسط سازندگان پیشرو تجهیزات صنعتی را ارائه می دهیم. سرور های صنعتی 1U، 2U، 3U، 4U و 5U ما با کارایی بالا مهندسی شده اند تا به طور یکپارچه و کارآمد در انواع محیط های صنعتی کار کنند.

پشتیبانی از DO-160، MIL-STD-810، و سایر استانداردهای پیشرو، تا 18 اسلات PCIe، BIOS های سفارشی، آخرین پردازنده های Intel® Xeon® Scalable، و تعداد زیادی اسلات DIMM، این ویژگی ها باعث شده تا سرورهای صنعتی ما برای  شما دوام و طول عمر بالا، عملکرد بی نظیر و قابلیت گسترش را به ارمغان بیاورند. چه تمرکز شما بر اتوماسیون صنعتی، حمل و نقل، نفت و گاز یا مخابرات باشد، میتوانید به سرورهای صنعتی تست شده ما اعتماد کنید.

قابلیت دسترسی 99.999٪

همان طور که می دانید، یک پلتفرم سرور صنعتی باید یک راه حل سخت افزاری کاملاً یکپارچه و پیوسته در دسترس باشد. که شرکت ها را قادر می سازد تا کارهای حیاتی را در اتاق کنترل، مرکز داده یا محیط صنعتی اجرا کنند. این راه‌حل‌ها باید قابلیت دسترسی 99.999٪ ارائه دهند. خرابی‌های برنامه‌ریزی نشده و از دست دادن داده‌ها را حذف کنند. و اطمینان حاصل کنند که همه تراکنش‌ها پردازش می‌شوند. و برنامه‌ها به طور مداوم اجرا می‌شوند. پلتفرم‌های محاسباتی سرور صنعتی به سازمان‌ها اجازه می‌دهند تا معماری‌های توزیع‌شده مورد نیاز برای اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری پیشرفته، مدیریت تعداد ورودی/خروجی (I/O) در مقیاس بزرگ و جمع‌آوری داده‌های بلادرنگ بسازند.

یک سرور صنعتی باید به آسانی قابل استقرار، مدیریت و پشتیبانی باشد. با اجزای قابل تعویض که ممکن است در حین کار سرویس دهی شوند تا زمان خرابی برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی نشده یا از دست دادن داده را حذف کنند. سرورهای صنعتی باید پیکربندی‌های مختلفی را برای، یکپارچه‌کننده‌های سیستم، سازندگان راه‌حل و کاربران نهایی ارائه دهند تا قدرت و عملکرد محاسباتی را برای استقرار نرم‌افزار فراهم کنند.

سرور صنعتی با پردازش lockstep

تیم‌های نفت و گاز، تولید، زیرساخت‌های هوشمند، آب و فاضلاب و سایر صنایع باید بتوانند از سرورهای صنعتی برای تسریع اتوماسیون و استقرار نرم‌افزارهای بیشتر صنعتی استفاده کنند. سرورهای صنعتی می‌توانند نرم‌افزار سیستم کنترل توزیع‌شده (DCS) را اجرا کنند که تعداد زیادی I/O و کنترل‌کننده‌های منطقی قابل برنامه‌ریزی مبتنی بر نرم‌افزار (PLC)، را مدیریت می‌کند.

سرورهای صنعتی باید زیرسیستم های پردازش داده دوگانه در دسترس بودن مداوم داشته باشند. از آنجایی که خرابی در برنامه‌های تجاری حیاتی می‌تواند پیامدهای اقتصادی، امنیتی و حقوقی گسترده‌ای داشته باشد. هر گونه بازیابی شکست، هر چند سریع، دیگر یک گزینه نیست. چندین روش می‌توانند به بهبود در دسترس بودن برنامه‌های تجاری مانند پشتیبان‌گیری و بازیابی کمک کنند، اما این روش‌ها بر بازیابی پس از قطع یا شکست در مقابل جلوگیری از شروع آن‌ها متکی هستند. سرورهای صنعتی با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر سخت‌افزار اختصاصی که از پردازش lockstep استفاده می‌کند، به دسترسی مداوم می‌رسند.

برخلاف روش‌هایی که به بازیابی سریع وابسته هستند. یک پلتفرم می‌تواند تراکنش‌های یکسانی را اجرا کند. رشته‌های یکسانی را پردازش کند و داده‌های مشابهی را به طور همزمان روی دو زیرسیستم مختلف بنویسد. اگر یک زیر سیستم از کار بیفتد. زیرسیستم دیگر به کار خود ادامه می دهد و به عنوان سیستم اولیه عمل می کند و خطای رخ داده را تحمل می کند.

از آنجایی که تولیدکنندگان در تحول دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. سرورهای صنعتی باید قابلیت‌های محاسباتی بالا را ارائه دهند که با زیرساخت‌های موجود ادغام می‌شود. هزینه را کاهش می‌دهد. و فناوری عملیاتی (OT) و IT را برای قابلیت اطمینان و رشد آینده همگرا می‌کند.

سرور صنعتی